جهت ورود به وب سایت مرجع منابع آموزش زبان انگلیسی، مکالمه، منابع تافل، منابع آیلتس و منابع جی آر ای  کلیک کنید.

 http://novinenglish.com

این وبلاگ به وب سایت http://novinenglish.com منتقل شد لطفا کلیک کنید

http://novinenglish.com

وبلاگ آموزش زبان انگلیسی نوین به طور کامل به وب سایت http://www.novinenglish.com  منتقل شد.

 

دست از خواندن انگلیسی بردارید!!! (Effortless English)

سیستم آموزش انگلیسی آسان (Effortless English) 

سالها انگلیسی را در مدرسه و آموزشگاههای زبان و دانشگاه مطالعه کرده اید اما هنوز نمی توانید انگلیسی را روان صحبت کنید .

 آیا لهجه شما خوب نیست؟ آیا در حین صحبت کردن اشکالات گرامری دارید؟

آیا با لهجه و درک سریع صحبت اشخاصی که انگلیسی زبان هستند مشکل دارید؟

اشکال کار کجاست ؟

 قطعاً در سیستم آموزش زبان انگلیسی ما مشکلی موجود دارد.

آقای A.J. Hoge مبتکر سیستم بسیار معروف و معتبر آموزش انگلیسی آسان - Effortless Englishخودش انگلیسی زبان بوده و فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی دارد و انگلیسی تدریس می کند. او متوجه می شود حتی بهترین دانشجوهایش هم با اینکه هر روز چندین ساعت انگلیسی مطالعه می کنند و بسیار با هوش هم هستند اما هنوز نمی توانند انگلیسی را روان و سلیس صحبت کنند. او  این مسئله را بیشتر بررسی می کند و با تحقیق متوجه می شود همه همکارانش هم با این مسئله درگیر هستند.

برای رفع این مشکل سالها به تحقیق و مطالعه مشغول می شود و متد های جدید و متفاوت را درکلاسهایش اجرا می کند.

سرانجام پس از چندین سال مطالعه و تحقیق به متد های جدید و باورنکردنی دست می یابد و از نتایج آن بسیار متحیر می شود.

با این متد ها دانشجوهای او انگلیسی را بسیار سریع و اتوماتیک وار یاد می گیرند و بسیار روان صحبت می کننند.

او این متد را سیستم آموزش انگلیسی آسان (Effortless English )می نامد. همان متدی که زبان مادری خود را با آن یاد گرفتید.

در این سیستم :

شما نباید چیزی را حفظ کنید !

شما نباید از کتاب های گرامر خسته کننده استفاده کنید !

شما نباید لیست هایی از لغات را با زحمت مطالعه کنید !

در واقع اشکال از شما نبوده ! اشکال از متد های قدیمی آموزش انگلیسی،  درس های قدیمی و کتاب های قدیمی مبتنی بر متدهای قدیمی بوده که باعث شده شما پس از سالها مطالعه هنوز نمی توانید انگلیسی را راحت و روان صحبت کنید.

یک واقعیت در مورد آموزش زبان انگلیسی :

واقعیت این است که اگر باز هم به خواندن انگلیسی با متدی که تاکنون استفاده می کردید، ادامه بدهید، هرگز نمی توانید انگلیسی را به خوبی صحبت کنید و همیشه این مشکل با شما خواهد بود!!

 تنها راه یاد گرفتن مکالمه شنیدن و استفاده از گوش است نه خواندن و استفاده از چشم!!!

اکنون زمان آن رسیده که دست از خواندن انگلیسی با متدهایی که تا کنون استفاده می کردید، بردارید.

مجموعه های این سیستم با تقویت  لیسنینگ شما تحول عظیمی در یادگیری زبان انگلیسی و بخصوص مکالمه شما صورت می گیرد چرا که تنها راه یاد گرفتن مکالمه شنیدن و استفاده از گوش است نه خواندن و استفاده از چشم.

اگر شما از این سیستم جدید استفاده کنید، به آسانی می توانید انگلیسی خود را تقویت کنید و ظرف 6 ماه یا کمتر قدرت مکالمه انگلیسی  شما به طور باور نکردنی تحول می یابد !

 انگلیسی زبانان به خوبی لهجه شما را متوجه می شوند و شما به خوبی و سریع صحبت انگلیسی زبانان را درک می کنید و در نهایت اینکه شما در حین انگلیسی صحبت کردن احساس راحتی می کنید و بسیار روان و با اعتماد به نفس صحبت می کنید !

شما باید گرامر را به آسانی و بدون زحمت و بدون مطالعه یاد بگیرید دقیقاً مانند کودکان!

گرامر کلید صحیح و اتوماتیک وار صحبت کردن به آسانی، نمی باشد !!

بهترین یادگیرنده های زبان انگلیسی کودکان هستند!! چرا ؟ زیرا آنها گرامر مطالعه نمی کنند و همچنین انگلیسی را از مطالعه کتاب ها یاد نمی گیرند .

آیا از اینکه انگلیسی را با لهجه بسیار خوب شبیه انگلیسی زبانان به آسانی یاد بگیرید، لغات بسیار زیادی را بدون زحمت و بدون فراموشی به آسانی یاد بگیرید و گرامر انگلیسی را بدون مطالعه گرامر(مانند کودکان) اتوماتیک وار به آسانی یاد بگیرید هیجان زده نمی شوید !!!!

اگر گرامر را با متد صحیح بدون مطالعه کتاب گرامر به آسانی یاد بگیرید و در مکالمه بدون تفکر انگلیسی را بدون مشکل گرامری صحبت کنید هیجان زده نمی شوید !!!!

در واقع زبان انگلیسی را باید با همان متدی یاد گرفت که کودکان زبان مادری خود را به آسانی یاد می گیرند!!!!

شما با این سیستم انگلیسی را با لهجه بسیار خوب و همچنین کلمات بسیار زیاد و گرامر اتوماتیک وار یاد خواهید گرفت.

در واقع مبتکر این متد عقیده دارد که با این روش می‌توانید 4 تا 5 بار سریع‌تر، و ساده‌تر زبان انگلیسی را یاد بگیرید، آن‌هم بدون آن‌که وارد قوانین دست و پا گیر دستور زبان بشوید.

در صورت تمایل به تهیه این مجموعه می توانید  بر لینک   خرید پستی  کلیک کنید.

مجموعه های آموزشی آقای A.J. Hoge مبتکر سیستم آموزش انگلیسی آسان (Effortless English ) شامل:

۱) Effortless English-New method

شامل چهار سطح می باشد ۱۶۴ فایل صوتی mp3 با حجم ۶/۱ گیگابایت (۱۶۰۰ مگابایت) به همراه pdf متن مکالمات به همراه مقاله روش استفاده از دروس در قالب pdf که معاني لغات را سريع و آسان ياد خواهيد گرفت و گرامر بصورت اتوماتيك ملكه ذهن شما خواهد شد.

۲) Effortless English - Flow English

شامل ۴۴ فایل صوتی mp3 با حجم حدود ۱ گیگابایت (۹۹۵ مگابایت) به همراه pdf متن مکالمات که بر يادگيري زمان هاي گذشته و اصطلاحات (idioms) تكيه كرده است.

۳) Effortless English - Success Business Lessons

شامل۴۱ فایل صوتی mp3 با حجم ۶۱۳ مگابایت که شدیدا بر تقویت لیسنینگ شما تاکید دارد.

 ۴) Effortless English - Success Business Lessons4)  Effortless English Podcast

شامل ۱۰۰ فایل صوتی mp3 با حجم ۸۰۷ مگابایت  که شدیدا بر تقویت لیسنینگ شما و عادت کردن گوش شما با لهجه آمریکایی تاکید دارد.

۵) Master Spoken English-Video course

درس های تصویری پیشرفته با فرمت وی سی دی و با حجم ۱ گیگابایت

در این درس ها که تصویری هستند نحوه تلفظ توسط انگلیسی زبانان آموزش داده می شود.در این فیلم ها از فیلم های سینمایی استفاده شده که به جذابیت روش افزوده شده است.
فیلم های این مجموعه عبارتند از:

Lesson 1: Structural Action
Lesson 2: Neutral Vowels
Lesson 3: Consonant Action
Lesson 4: More Consonant Action
Lesson 5: Connected Speech
Lesson 6: Intonation & Rhythms
Lesson 7: Practice Scenes
Lesson 8: More Practice Scenes

توجه کنید که امروزه قدرت درک مطلب و Listening و صحبت کردن یا Speaking بسیار مهم بوده و دراکثر ها موارد تسلط فرد بر زبان انگلیسی را با توجه به این دو مهارت کلیدی می سنجند.
 

۶) Power English

 شامل ۱۲۶ فایل صوتی mp3 با حجم ۷۱/۱گیگا بایت ( ۱۷۱۰مگابایت) به همراه pdf متن مکالمات به همراه مقاله روش استفاده از دروس در قالب pdf که مجموعه پیشرفته این سیستم است که برای افزايش سرعت شما در درك مطلب و صحبت كردن تهیه شده و به طور کلی به افزایش سرعت شما در مکالمه و درک مکالمات کمک می کند.

۷) Learn Real English Conversations

مجموعه پیشرفته این سیستم است شامل ۹۱ فایل صوتی mp3 با حجم ۷۰/۱گیگا بایت ( ۱۷۰۰مگابایت) به همراه pdf متن مکالمات به همراه مقاله روش استفاده از دروس در قالب pdf که که جهت اموزش اصطلاحات انگلیسی رایج در مکالمات به شما کمک می کند. همان اصطلاحاتی که شما هرچقدر هم دامنه لغاتتان وسیع باشد بدون دانستن این اصطلاحات، مکالمات واقعی انگلیسی زبانان را متوجه نمی شوید و معنای آنها را با دانستن لغات به تنهایی متوجه نمی شوید.

توجه کنید مجموعه ما کامل ترین مجموعه موجود بوده و حدود ۴/۸ گیگابایت (۸۴۰۰ مگابایت) حجم دارد، بر خلاف سایر مجموعه های موجود در بازار که حدود ۲۰۰-۳۰۰ مگابایت یا نهایتاً حدود ۱ گیگابایت حجم دارند، که متاسفانه بسیاری از مشتریان پس از خرید مجموعه های ناقص و کم حجم، در نهایت مجموعه کامل ما را خرید می کنند. ما کامل بودن مجموعه را بر اساس حجمی که اعلام کرده ایم را تضمین می کنیم.

توجه کنید که امروزه قدرت درک مطلب و Listening و صحبت کردن یا Speaking بسیار مهم بوده و دراکثر ها موارد تسلط فرد بر زبان انگلیسی را با توجه به این دو مهارت کلیدی می سنجند.
مدت زمان تخمینی برای تمام کردن این مجموعه ۶ ماه بوده که با توجه به سرعت و پشتکار فردی بیشتر یا کمتر میشود

وقتی لیسنینگ شما تقویت شود و گوش شما به لهجه انگلیسی زبانان واقعی ( نه مربی های آموزشگاه های زبان ایرانی یا مثلا آقای نصرت) آشنا شود از سرعت تقویت مکالمه تان حیرت می کنید چرا که با دیدن هر فیلم و یا شنیدن هر اخبار انگلیسی بسیار از اینکه مکالماتشان را متوجه می شوید لذت برده و مانند کسی که با رفتن به خارج از کشور و قرارگرفتن در محیط انگلیسی زبانان مکالمه را یاد می گیرد از دیدن هر فیلم انگلیسی زبان و یا شنیدن هر اخبار اصطلاحات و کلمات بسیاری را یاد می گیرید البته لازمه این کار این است که ابتدا لیسنینگ شما تقویت شود(چرا که اکثر ایرانیان بسیاری از فیلم های هالیوودی را می بینند اما بدون زیر نویس هیچ چیزی متوجه نمی شوند) مجموعه Effortless English  دقیقاً با تکیه بر همین نکته لیسنینگ شما را تقویت و انگلیسی و مکالمه را به شما یاد می دهد یعنی شما بوسیله این مجموعه انگلیسی را با گوشهایتان یاد می گیرید و مثل یک کودک که زبان مادری خود را یاد می گیرد یا فردی که به کشور انگلیسی زبان می رود انگلیسی را یاد می گیرید. در واقع نکته اصلی در عدم پیشرفت اکثر ایرانیان در یادگیری مکالمه انگلیسی این است که لیسنینگ خود را تقویت نمی کنند و با چشمشان انگلیسی را یاد می گیرند. در نتیجه به جای اینکه مکالمه شان تقویت شود فقط ریدینگشان تقویت می شود.

آقای A.J. Hoge  سیستم آموزش انگلیسی آسان   (Effortless English) را بر اساس هفت قاعده پایه گزاری کرده است.

قانون نخست :

شیوه ی سنتی مطالعه ی واژه های تنها را کنار بگذارید و همیشه گزاره ها (عبارت،ترکیب کلمات) را بخوانید و تمرین کنید، نه فقط کلمه ها را به تنهایی. اگر کلمه ی جدیدی دیدید، حتما ً عبارتی که آن کلمه ی جدید، در آن استفاده شده را در دفترچه ی یادداشت خود بنویسید؛ نه فقط کلمه را. به این ترتیب استفاده درست هر کلمه را می آموزید.تحقیقات نشان میدهد یادگیری زبان، با شیوه ی یادگیری و استفاده از عبارات کاربردی، 4 الی 5 برابر سریعتر از استفاده از کلمات، به تنهایی است.

قانون دوم:

گرامر نخوانید! همین الان کتابهای صرفا ً گرامر خود را کنار بگذارید. این کتابها باعث میشوند شما پیش از صحبت (به قواعد دستور زبان) فکر کنید. در حالی که باید به طور خودکار و معمولی، مثل زبان مادری خود، بدون هیچگونه حساسیتی روی زمانهای دستوری و گرامر بتوانید صحبت کنید. شما در وهله ی اوّل، نیاز به راهی دارید که بتوانید بطور اتوماتیک و بدون هیچگونه تفکر و تامّلی، استفاده از زبان را بدانید.

قانون سوم :

گوش کنید! گوش کنید، گوش کنید. باید به انگلیسی روزمره گوش کنید. چشم ها، بسیار کمتر از گوشها برای یادگیری زبان به شما کمک میکنند.) راز پیشرفت افراد مهاجر در زمینه ی زبان، فقط و فقط همین است که شرایط حضور در محیط، باعث میشود نه تنها شنوایی افراد تقویت شود؛ بلکه نوع کاربرد آن را با تمام وجود خود حس کنند و بخاطر بسپارند.) بطور خلاصه این قانون را باید اینگونه معنی کرد که با گوش خود یادبگیرید تا با چشمان خود.

قانون چهارم :

آهسته و عمیق یاد بگیرید. دانستن یک کلمه و عبارت کافی نیست ، واژه ها و عبارتها  باید در ذهن شما ثبت شود تا همیشه برای استفاده آن ها را دم دست داشته باشید. اگر به یک کتاب گویا (Audio book) گوش میکنید، یک قسمت را 30 بار و در طول ده روز، روزی سه بار بشنوید و سپس به سراغ بعدی بروید.  

قانون پنجم :

برای یادگیری اتوماتیک گرامر و دستور زبان انگلیسی؛ از شیوه ی «داستان های کوتاه در زمانهای مختلف» ( Point Of View Mini-Stories) استفاده کنید. اگر دسترسی به کسی که انگلیسی زبان است؛ دارید داستان کوتاهی را که در زمان حال نوشته شده؛ به او بدهید و از او بخواهید که آن را در زمان های مختلف) گذشته ی ساده، کامل، آینده و ...( باز نویسی کند ) و البته چه بهتر که بازخوانی کند تا شما باز ، بشنوید) این بهترین روش برای یادگیری گرامر و زمانهای مختلف است.

قانون ششم :

حتما از انگلیسی صحیح و رایج امروزی استفاده کنید. فیلم و نوار هایی را انتخاب کنید که مطمئن هستید انگلیسی واقعی و رایج امروزی است.( بیشتر متدها و کتابها،  برمبنای نگارش اصولی زبان است)  شما با خواندن کتاب های آموزشی هرگز با مکالمات واقعی و اصطلاحات رایج و همچنین تفاوت در ادای یک جمله یا کلمه در مکالمه با نگارش آن در کتاب ها آشنا نمی شوید، در نتیجه صحبت انگلیسی زبانان را متوجه نمی شوید.  

قانون هفتم :

گوش کنید و پاسخ بدهید نه اینکه گوش بدهید و تکرار کنید؛ بسیاری از نوارها و سی دی های آموزشی زبان از شما میخواهند که مثلا یک عبارت را بعد از شنیدن تکرار کنید. این روش اشتباه است. باید از شما خواسته شود که جواب گوینده را بدهید نه این که عین عبارت را تکرار کنید. در موردتوضیح این قانون بهتر است، همزمان با شنیدن هر از چند جمله ی یک متن و داستانی ساده، از شما جواب چند پرسش ساده، خواسته شود. دقیقا ً یادگیری یک کودک را مدنظر داشته باشید. از والدین میشنود، یاد میگیرد ، تکرار میکند و پاسخ میدهد.

شما با استفاده از سیستم آموزش انگلیسی آسان (Effortless English )  :

بدون مطالعه به طور باورنکردنی لغات بسیار زیاد و گرامر را بدون مطالعه و حفظ کردن یاد می گیرید.(مانند کودکان)، با گوش کردن و پاسخ دادن به Mini-Stories

زبان انگلیسی را عمیق یاد می گیرید . لغات را اتوماتیک وار و بدون تفکر به یاد می آورید و با راحتی از آنها استفاده می کنید.  گرامر را به راحتی بدون تفکر در مکالمات خود به کار می برید !

 انگلیسی را به راحتی بدون زحمت با گوش کردن به real English articles که موضوعات مختلفی را در خود گنجانده یاد می گیرید.

گرامر را بدون مطالعه حتی یک کتاب گرامر به خوبی و عمیقاً یاد می گیرید (مانند کودکان)، این سیستم بر اساس آموزش زبان انگلیسی به روشی که کودکان زبان مادری خود را یاد می گیرند پایه گزاری شده.

به راحتی نمره مکالمه خود را در آزمون های تافل و آیلتس بالا می برید.

با تغییر متد آموزشی خود انگلیسی را 5-3 بار سریعتر یاد می گیرید

با استفاده از سیستم آموزش انگلیسی آسان   (Effortless English) یکبار برای همیشه مشکل مکالمه انگلیسی خود را حل می کنید.

به راحتی با انگلیسی زبانان صحبت می کنید، بدون اینکه با لهجه آنها مشکی داشته باشید. انگلیسی زبانان هم متقابلاً با لهجه شما مشکلی نخواهند داشت.

با استفاده از مجموعه بسیار کامل Effortless English یکبار برای همیشه مشکل مکالمه انگلیسی خود را حل کنید.

 این مجموعه بسیار کامل شامل :

Audio lessons

زبان انگلیسی را با گوش دادن به دروس انگلیسی که توسط مبتکر این روش تهیه شده یاد بگیرید، وقتی زبان انگلیسی را با گوش دادن یاد بگیرید، با راحتی می توانید مانند کسانی با قرار گرفتن در یک محیط انگلیسی زبان، انگلیسی را یاد می گیرند، یاد بگیرید.

Vocabulary lessons

اگر لغات را با گوش دادن یاد بگیرید می توانید در حین مکالمه اتوماتیک وار از آنها استفاده کنید. همچنین یادگیری لغات را 3-2 بار سریعتر  با دروس ویژه یادگیری لغات یاد بگیرید.

Listen & answer mini stories

شما با گوش دادن به این دروس به صورت روزانه قادر خواهید بود مکالمات انگلیسی را خیلی سریع و بدون تفکر درک کنید و اتوماتیک وار صحبت کنید.

Point of view story lessons

با گوش دادن به این دروس گرامر انگلیسی را عمیقاً مانند یک کودک انگلیسی زبان، بدون زحمت و مطالعه گرامر یاد می گیرید.

متن این دروس به فرمت pdf در کنار فایل های صوتی موجود می باشد.

جهت کسب اطلاع بیشتر از این سیستم آموزشی نوین و موثر و مطالعه سایر نکات آموزشی این سیستم بر لینک های ‌ذیل کلیک کنید.

   کلید مکالمه    و

   Flow english    و

  Learn real english conversation   و

   Power english      و

  مکالمه روان در 3-2 ماه     

در صورت تمایل به تهیه این مجموعه ها می توانید  بر لینک  خرید پستی  کلیک کنید.  البته لازم به ذکر است که در این فروشگاه مجموعه ها را بصورت کامل کامل، بر خلاف مجموعه های موجود در بازار عرضه می شود و با کیفیت اوریجینال، همچنین با قیمت بسیار مناسب و گارانتی، متاسفانه دیده شده بسیاری از فروشندگان یا مجموعه ناقصی که فقط شامل مجموعه شماره یک یا در حالات بهتر ۱و۲و۳ را ارائه می دهند فقط با حجم جند صد مگ، آن هم در چندین سی دی یا دی وی ، البته در این فروشگاه مجموعه کامل با حجم حدود ۴/۸ گیگ و شامل صدها ساعت فایل صوتی به همراه pdf متن مکالمات ارائه می شود. ( در این فروشگاه صحبت از تعداد سی دی یا دی وی دی نمی شود بلکه صحبت از حجم واقعی مجموعه می شود)

جهت اطلاع بیشتر از این سیستم آموزش انگلیسی حتماً سایر پست های مرتبط را از جمله 

  کلید مکالمه    و

   Flow english    و

  Learn real english conversation   و

   Power english      و

  مکالمه روان در 3-2 ماه     

را بخوانید حتی اگز قصد خرید ندارید، چون نکات جالبی دارند.. مطمئن باشید از هر کدام از پست ها نکات خوبی را جهت آموزش انگلیسی یاد خواهید گرفت. همان نکاتی را که تاکنون از آنها غافل یا بی اطلاع بوده اید و علیرغم تلاش بسیار و سالها خواندن انگلیسی، هنوز انگلیسی و بخصوص مکالمه شما آن طور که باید تقویت نشده.

همچنین جهت اطلاع بیشتر از سیستم آموزش انگلیسی آسان ( Effortless English ) از زبان مبتکر این روش با کلیک بر  Effortless English  به وبسایت مبتکر آن بروید.

 همچنین جهت اطلاع بیشتر از English Conversations  Learn Real از زبان مبتکر این روش و همکاراش حتماً با کلیک بر

  Learn Real English conversation 

  به وبسایت مربوطه بروید.

همچنین جهت پاسخ به سوالات شما می توانید با شماره تماس ۰۹۳۸۴۸۴۲۱۸۱ تماس گرفته یا با ایمیل zaban0098@yahoo.com مکاتبه نمایید.

 خرید پستی 

 

نوشته شده توسط گروه آموزش زبان انگلیسی نوین  | لینک ثابت |